Telekabel HQ by telekabel.ba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin
Telekabel
Telekabel COD2 Dm
Telekabel COD5 TDM

 

 Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!!

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Sultan_Od_Bruneja




Broj komentara : 12
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 2009-06-21

Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!!   Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 6:07 pm

Zao mi je sto cu ovo reci javno,ali imam veliku zalbu adminu LIDERU,ne samo ja vec svi koji su danas igrali na serveru !

Kao prvo :

1.Danas su Lan.Ze Camki ,BOJ@N : IMALI CHEAT !!!
2.U pravilima pise da svaka psovka biva kaznjena (ON SE NIJE PRIDRZAVAO TOGA)
3.McM.The Hunter... nenormalno psuje BOGA na serveru,i mi to svi moramo da citamo..psuje nama igracima,LIDER-u...
(ADMIN SVE TO TOLERISAVA)
Molio bih HEAD admine da da mu da neku zasluzenu kaznu za nepostovanje njegove duznosti :"ADMINA"
pozz za head admina
Na vrh Go down
Sead




Broj komentara : 19
Points : 15
Reputation : -11
Join date : 2009-06-21

Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!!   Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 6:12 pm

Jao sto mi idete na k***c!!!!
Smarate s time.
Nisam uopce ni bio na serveru i zato molim vas odjebaus od mene!!!!!!!!!!
Ako kome sta smeta nek mi se javi na msn a ne ovako odma kacit na forum neke ss-ove a to uopce nisam ja.
I jedno pitanje za hed admine:
Sta glume ovi admini!!
Na vrh Go down
L I D E R

L I D E R


Virgo Broj komentara : 99
Points : 191
Reputation : 1
Join date : 2009-04-30
Age : 35
Mjesto : Makedonija

Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!!   Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 7:06 pm

OVO STO JE UVREDE,PCOVKE I SVE ZA MENE JA TRPIM OD PRVOG DANA NA SERVERU KAD SAM DOBIO ADMIN,ALI TO JE TO,SAMO GAG ILI KICK ILI BAN OD 50 MINUTA I OPET SE LIKOVE VRACA I OPET ISPOCETKA PCUJE,SMARA,VREDZA ITD. . .NE MOGU SE DA REGULISEM DA SVE DOBIJE BAN I DA SVE JE NAJBOLJE.
TRUDIM SE,DAJEM SVE OD SEBI DA SVE JE OK. . .ALI NEKE PLUGINE NA SERVER NE DOSTASUJE ZA KOJI NE MOGU JA DA URADIM NISTA. . .
TO JE SVE OD MENE. . .
MOZETE DA POGLEDATE SLOBODNI NA BAN/UNBAN TAMU IMA SVE OD SVE LIKOVE KOJI SU NESTO RADILI A TO NIJE OK SA PRAVILIMA NA SERVERU . . .
I SAMO USTE OVO . . . JA MORAM DA IMAM DOKAZE ZA DA NEKO BANUJEM ILI KIKCUJEM ILI GAG . . . ZATO STO AKO JA TO NEMAM SVE ODE MI ADMIN . . .


A TI GOSPODINE Sultan_Od_Bruneja NISI TAKO SJAJAN KAKO STO MISLIS DA JESI . . . NA JEDAN OD ONO PRINT STO JA SAM UHVATIO VIDI SE DA SI I TI PCOVAO . . . PA ETO DA ZNAS I TO . . . DA I TEBE SAM UHVATIO NA SERVER KAD NISI OK . . . A I ZNAM DA KORISTIS WH ALI STACU DA TI RADIM AKO TE JA BAN ODMA TI PONOVO CONNECT NA NETU I ETE SI OPET NA SERVER . . . zato zelim da znas i da sve znaju da mi admine nemamo sve privilegije i da sve radimo na server(da kikujemo bez razloga,da gag bez razloga ili da bi ban bez razloga. . . .)bio sam admin na vise servera ali ovde je najstrozije i moram sve da imam na pemet i da se ponasam kako i do sada . . . a nisam ovde admin 1 nedela ili 2 nedele . . . nego sam 3 mjeseca i malo vise . . . . .

PoZ DO SVE I CUJEMO SE . . .
Na vrh Go down
Sultan_Od_Bruneja




Broj komentara : 12
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 2009-06-21

Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!!   Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 10:40 pm

Ok lider...za wh si "lagao " za ostalo postovanje...Krsis PRAVILE admina "NPR" eto ja sam igrao sa wh-om i ti si me uhvatio,zasto nisi dao nikakvu kaznu,zasluzio sam!Admini su za to!I evo npr;danas hunter svima redom ceo dan koga ubije psuje boga mater makedonsku,mater cetnicku..itd.itd....ti samo cutis i kazes ukucaj /rules....to si ti trebao da ukucas rules,ne on..i da mu das dinamicki ban........
Najbolji admin je bio BHF LIDER SAMBA i glavni hed admin Sonzor...kada su oni na serveru moze da se igra C,S a kada si ti na serveru isto kao da ni nema admina...
pozzz svim adminima i clanovima telekabel sajta...
Na vrh Go down
soNz0r
Admin



Broj komentara : 48
Points : 85
Reputation : 4
Join date : 2009-04-29
Mjesto : Zenica

Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!!   Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Icon_minitimeMon Jul 06, 2009 11:48 pm

Vako slusajte

LIDER kao prvo od sad pa nadalje ko god psuje uzmi ss i ban permament
sto se tice wha camkia ban cim ude na server nemoras ni provjeravat
sto se tice ostalih chitera koji dodu permament [nema vise banova malih ban perm i nek mole poslije]
A sto se tice uvreda vidio sam tamo par ssova nisi trebao ono stavljat nemozes svaku uvredu shvatat osobno i moras malo pocet ignorirat te stvari kad ti neko kaze "pusi kurac" nemoj ban to nije nikakva psovka jeste uvreda ali ne tolika i ja znam nekad iz zivaca to reci al to nedaje nikom pravo da ti govori


Vi sto se zalite nema koristi lider je veoma dobar admin i mozda grijesi ali jbg svi grijesimo ali ipak momak je zasluzio admina i nece biti kaznjen

Sultan hvala na misljenju tvom ali brate moras se i ti malo smirit nesmijes da psujes nikome nista za nekog moze da bude uvreda velika kad mu kazes "jebem ti mater" ili tako nesto zato te lijepo molim da to vise neradis
Na vrh Go down
https://telekabel-hq.bosnianforum.com
Sultan_Od_Bruneja




Broj komentara : 12
Points : 18
Reputation : 0
Join date : 2009-06-21

Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!!   Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 12:19 am

Lider izvini druze ako sam te nes uvredio...nisam jua mislio da mu se makne admin...ali sam rekao svoje misljenje,ponekad i ja opsujem,i ja pogrijesim,ali sta ces,na greskama se uci...ali ja wh nisam nikada koristio lider...nzm zasto si to rekao????Eto ja ti kaazem,ja te molim ako me ikada uhbatis sa wh daj mi dinamicki ban ,molim te,,,

pozz svima !!!!
Na vrh Go down
L I D E R

L I D E R


Virgo Broj komentara : 99
Points : 191
Reputation : 1
Join date : 2009-04-30
Age : 35
Mjesto : Makedonija

Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!!   Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Icon_minitimeTue Jul 07, 2009 12:23 am

OK sonzor,hvala za ono sto si piso za mene . . . necu vise da se ovo ponovi,a od sad neka svi znaju da postujem ono sto si ti sada reko i sto si ti mene reko na msn. . . . . . . OD SADA LIDER NECE DA PROPUSTE NIKAKVE NEPRAVILNOSTI NA SERVER,PA SADA VIDETE KAKO CE DA SVE BUDE . . . . DOBIO SAM NACIN KAKO DA RADIM I KAKO DA REGULISEM SVE . . . .

PoZ I CUJEMO SE . . . . SVE NAJBOLJE . . . .
Na vrh Go down
Sponsored content





Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!!   Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Velika zalba za vip admina,LIDERA !!!!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Zalba na jednog admina
» Sto nemam admina
» Prijava za admina
» Oduzet admina ZENK.-u
» Prijava za Admina

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Telekabel HQ by telekabel.ba :: Telekabel community :: Diskusije o serveru-
Idi na: