Telekabel HQ by telekabel.ba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin
Telekabel
Telekabel COD2 Dm
Telekabel COD5 TDM

 

 Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u

Go down 
+2
L I D E R
Ben!to |Pg.
6 posters
AutorPoruka
Ben!to |Pg.

Ben!to |Pg.


Scorpio Broj komentara : 21
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 2009-07-16
Age : 29
Mjesto : BiH,Zenica

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 3:27 pm

Eh i danas je bio lijep i suncan dan na telekabel-owom serveru.........
Oeako ASUS-a treba ban zato sto previse psuje,i ima cit,za cit nemam josh dokaze ali za psovku imam...i to psovao je adminu...
Bila je mapa fy_snow....iiii
https://2img.net/r/ihimizer/img32/5003/fysnow0001g.png

to je opsowao smrtonosen-u i naravno posto su oni neki veliki frend-owi smrtonosen je promijenio mapu na de_inferno.....

POD HITNO MIJENJAJTE ADMINE........STAVITE NEKE NORMALNE ADMINE DA DOWEDU TELEKABELOW SERVER U RED......... Twisted Evil
Na vrh Go down
http://coffee-talk.tk
L I D E R

L I D E R


Virgo Broj komentara : 99
Points : 191
Reputation : 1
Join date : 2009-04-30
Age : 35
Mjesto : Makedonija

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeTue Jul 28, 2009 4:07 pm

Gospodo . . . ovo BAN UNBAN nije za vas obicni igrace i korisnice na forumu . . . OVO JE STROGO ZA ADMINE > > > zao mi je sto ce ovo da ide u korpu za smece ali to ce bude puka za vas . . . ima mali problema sta head admine i oni koi rakovode sa forum i server se zauzeti,letan period je ima posao ITD . . . mora da procitate pravila za koristcenje na forum i server pa onda da pisete sto vi vamlezi na dusu . . .

pOz momaku i da kazem ako mislis da ce da dobijes admin sa ovo sto radis na forum varas se i to malo vise od sto mislis . . .

pOz i 4ao . . .
Na vrh Go down
Sead




Broj komentara : 19
Points : 15
Reputation : -11
Join date : 2009-06-21

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeWed Jul 29, 2009 11:03 pm

Benito ne smaraj vise sa tim da ja i firo(ASUS) imamo cit.
To porucujem i Igoru(Lideru).
Smarate obojica na serveru.
Goriste nego mala djeca.
Na vrh Go down
firo




Broj komentara : 12
Points : 13
Reputation : -2
Join date : 2009-06-20

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeWed Jul 29, 2009 11:08 pm

e moj mazlume botovskii sta me ti imas prijavljivat sto sam psovao adminu nek me on prijavi ako mu smeta majmuneee a za cit netrebas dokaz svi znaju da ja imam cit speed aim wh aimbot bad boy i ne smaraj vise jebo ti bog materrrrrr!!!!
Na vrh Go down
Ben!to |Pg.

Ben!to |Pg.


Scorpio Broj komentara : 21
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 2009-07-16
Age : 29
Mjesto : BiH,Zenica

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 1:30 am

firo (citat):
e moj mazlume botovskii sta me ti imas prijavljivat sto sam psovao adminu nek me on prijavi ako mu smeta majmuneee a za cit netrebas dokaz svi znaju da ja imam cit speed aim wh aimbot bad boy i ne smaraj vise jebo ti bog materrrrrr!!!!

Ti osim sto trebas dobiti ban a serveru,mogao bi i na forumu....
a za tu uvredu ces zestoko platiti....!!!!
Na vrh Go down
http://coffee-talk.tk
Sead




Broj komentara : 19
Points : 15
Reputation : -11
Join date : 2009-06-21

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 1:34 am

Benito bog ti mater jebo noob jedan.
Sta ti imas koji kurac pricat po forumu ko je citer i nekoga prozivat.
Ti koji si medu prvim igracima koristio cit na tk si se doso ovdje pravit faca (veca je faca moje govno) i govorit kome se treba ukinut admina i prozivat ostale igrace da su citeri.
I jesam ti vec reko skloni tu sliku ba strasis raju po forumu.
Na vrh Go down
Ben!to |Pg.

Ben!to |Pg.


Scorpio Broj komentara : 21
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 2009-07-16
Age : 29
Mjesto : BiH,Zenica

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 2:01 am

Sead (citat):
Benito bog ti mater jebo noob jedan.
Sta ti imas koji kurac pricat po forumu ko je citer i nekoga prozivat.
Ti koji si medu prvim igracima koristio cit na tk si se doso ovdje pravit faca (veca je faca moje govno) i govorit kome se treba ukinut admina i prozivat ostale igrace da su citeri.
I jesam ti vec reko skloni tu sliku ba strasis raju po forumu.

"(veca je faca moje govno)"-Vidim buljio si u njega...aaaaa
Na vrh Go down
http://coffee-talk.tk
KoH ˇ Black|MuKy




Broj komentara : 9
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 2009-04-30
Mjesto : BiH, ZENICA

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 10:59 am

Sejo se nagovori da nema cit, a firo sam tako sve prizna i prode nekaznjeno cini mi se...
Na vrh Go down
Sead




Broj komentara : 19
Points : 15
Reputation : -11
Join date : 2009-06-21

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 2:01 pm

Vidim da niste bas pri cistoj pameti.
Malo narastite pa onda dodite na ovaj forum,i citajte sta je covjek napiso.
Nije lahko ni budala bit kosto ste vas dvojica.
Na vrh Go down
KoH ˇ Black|MuKy




Broj komentara : 9
Points : 14
Reputation : 0
Join date : 2009-04-30
Mjesto : BiH, ZENICA

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 5:35 pm

Sead (citat):
Vidim da niste bas pri cistoj pameti.
Malo narastite pa onda dodite na ovaj forum,i citajte sta je covjek napiso.
Nije lahko ni budala bit kosto ste vas dvojica.

Cuj fraje kaze nam da narastemo, a on jedini vrijeda ko neko dijete, i nesmije igrat bez cita ko kakva mala curica... i sad ko mi neodrasli....

SORRY ODRASLI SEJO BOY-U
Na vrh Go down
firo




Broj komentara : 12
Points : 13
Reputation : -2
Join date : 2009-06-20

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 4:56 pm

ko je upalio mrakk botoviii retardirani
Na vrh Go down
firo




Broj komentara : 12
Points : 13
Reputation : -2
Join date : 2009-06-20

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeSat Aug 01, 2009 8:22 pm

Jebo vam bog majku de me jos jednom prozovite,jebem vam groma.
Evo pa se ucite igrat
Demo
http://www.2shared.com/file/6948830/7a3dd781/11_online.html
Na vrh Go down
firo




Broj komentara : 12
Points : 13
Reputation : -2
Join date : 2009-06-20

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeTue Aug 04, 2009 7:01 pm

eh ovako od danas prestajem igrat cs necu vas vishe morit sa citom botovi moji nikad necete znat igrat cs jebo vam ja mamu i jos ko god hocee..i tako sta da vam jos kazem jebm vam opet mamu i opet i tako to i jebo vam allah mamu i to . A posebno bih se naprcio mame od ovih makedonacaa ja bi njihove mame licno jebao posto su to stare kurve i tako to. What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face
Na vrh Go down
soNz0r
Admin



Broj komentara : 48
Points : 85
Reputation : 4
Join date : 2009-04-29
Mjesto : Zenica

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 11:09 pm

Dosta svadanja od sad ide ban na 7 dana sa foruma Smile
Na vrh Go down
https://telekabel-hq.bosnianforum.com
firo




Broj komentara : 12
Points : 13
Reputation : -2
Join date : 2009-06-20

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 12:19 pm

samo 7 dana hahah pa isplati se ovdje svadjat.Pa eto onda makedonic jebem vam opet mamu posto admin ima blage kazne hahhah
Na vrh Go down
Ben!to |Pg.

Ben!to |Pg.


Scorpio Broj komentara : 21
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 2009-07-16
Age : 29
Mjesto : BiH,Zenica

Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: LUDJAK   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitimeMon Aug 17, 2009 11:15 pm

firo (citat):
samo 7 dana hahah pa isplati se ovdje svadjat.Pa eto onda makedonic jebem vam opet mamu posto admin ima blage kazne hahhah

A ja ludjaka mater jebo....mrsh picka ti materna,dabogda ti mater bila gladna kurca pa dosla meni moronu jedan.....
Na vrh Go down
http://coffee-talk.tk
Sponsored content





Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u   Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ban za ASUS-a + ukidanje admina SmrtoNosen-u
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Telekabel HQ by telekabel.ba :: Telekabel community :: Ban / Unban-
Idi na: