Telekabel HQ by telekabel.ba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin
Telekabel
Telekabel COD2 Dm
Telekabel COD5 TDM

 

 CS: S Counter-Strike: Source Full Download

Go down 
2 posters
AutorPoruka
NiGhT RuNNeR

NiGhT RuNNeR


Sagittarius Broj komentara : 13
Points : 30
Reputation : 0
Join date : 2009-05-10
Age : 28
Mjesto : Tuzla

CS: S Counter-Strike: Source Full Download Empty
KomentarNaslov komentara: CS: S Counter-Strike: Source Full Download   CS: S Counter-Strike: Source Full Download Icon_minitimeMon May 11, 2009 10:18 am

CS: S je u zadnje vrijeme manje igria i teze ga je nabaviti, svi grijese u tome jer ko je od vas ikada igrao cs source (vecina nije nikad) ja ga sam igrao i svidjela mi se. U usporedbi sa cs 1.6 source je veoma napredniji, grafika bolja, oruzje bolje, pa cak i kretanje i umiranje likova je bolje (jeste li vidjeli koliko krvi pusta kao u stvarnosti a i krv je realisticna) pa ja vam predlazem da skinete igru sa ovog linka potreban vam je BitTorrent Azureus LimeWire ili uTorrent search by Google, znaci evo link od CS: S thepiratebay.org/torrent/3990157/Counter-Strike__Source_FULL_%5BOctober_15_2007%5D_DiGiTALZonE
Na vrh Go down
https://www.youtube.com
NieL^FTW
Admin
NieL^FTW


Pisces Broj komentara : 37
Points : 94
Reputation : 0
Join date : 2009-04-30
Age : 35
Mjesto : Bosnia and Herzegovina, Zenica

CS: S Counter-Strike: Source Full Download Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CS: S Counter-Strike: Source Full Download   CS: S Counter-Strike: Source Full Download Icon_minitimeMon May 11, 2009 2:12 pm

CS:S jest naprednija igra bolja grafika zvuci i sve ostalo, ali jbg Runner igra kosta dvije GIGE nije ni cudo sto je malo tko ima, ja imam dosta igrara pa imam i nju igrao sam, ali nije kao kad dodjes tamo gdje su ti frendovi pa igras sa njima, bilo steam bilo non steam, source je jako teska igra i zahtijeva mnogo truda, ali je i lagana sa druge strane...a sto se tice krvi Runner posto si ti mladji pa se ne razumijes u to to su modeli...ukuca se u konzolu ovo kako bi i na 1.6 imao krvi koliko hoces

violence_ablood 3
violence_hblood 3
violence_agibs 3
violence_hgibs 3


i one konzerve sto mozes pucati na podu i burad sve mozes staviti na 1.6 jer su to takozvani modeli samo promijenjeni ja sam od svog cs 1.6 napravio extreme cs, i napocetku mi se svidilo to sve, ali opet dojadi, stvara lag i guta metke, tako da je preporuka od mene da se nista ne ubaciva u cs ako nije potrebno igra je napravljena sa svim kako bi bila pogodna za tu kolicinu memorije koju posjeduje, a sad svi ubacuju sve i svasta kako bi si poboljsali cs, a ne vjeruju da kad promase lika na 1,5 metara i uhvate se u glavu da je to od toga, ako netko ne vjeruje, neka si skine paintball sto znaci da vidis kuda metci idu i kuda lete, pa cete lakse znati kad promasite
ali ja bi vam i to kratko preporucio samo da se uvjerite da od obicnog instaliranog cs sa podesenim rejtovima nema nista bolje i da se jedino tako mozete nauciti


Pozzz toliko od mene
Na vrh Go down
http://mcm-gamers.co.nr/
NiGhT RuNNeR

NiGhT RuNNeR


Sagittarius Broj komentara : 13
Points : 30
Reputation : 0
Join date : 2009-05-10
Age : 28
Mjesto : Tuzla

CS: S Counter-Strike: Source Full Download Empty
KomentarNaslov komentara: Re: CS: S Counter-Strike: Source Full Download   CS: S Counter-Strike: Source Full Download Icon_minitimeMon May 11, 2009 9:13 pm

Care ok, jes da je igra 2 GB al jbg imam je ja. Pravo da ti kazem bolji ti je CS 1.6. Puske su ko...
Na vrh Go down
https://www.youtube.com
 
CS: S Counter-Strike: Source Full Download
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Counter Strike 1.6
» Counter Strike 1.6 32 GameServer
» Counter strike demos
» NeŠtO O CoUnTeR StRiKe
» LINKOVI ZA PATCH ZA COUNTER-STRIKE

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Telekabel HQ by telekabel.ba :: Download sekcija :: Cs Things-
Idi na: