Telekabel HQ by telekabel.ba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin
Telekabel
Telekabel COD2 Dm
Telekabel COD5 TDM

 

 EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO

Go down 
3 posters
AutorPoruka
L I D E R

L I D E R


Virgo Broj komentara : 99
Points : 191
Reputation : 1
Join date : 2009-04-30
Age : 35
Mjesto : Makedonija

EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO Empty
KomentarNaslov komentara: EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO   EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO Icon_minitimeFri May 22, 2009 10:16 pm

OVO JE URADIO NightRunner SADA OCE DA PRAVI NESTO ZA DA MI SE ODUSMI I MENE ADMIN I DA TOJ PONOVO SE VRATI U ADMINA I PRAVE SE FRAJER.
EVO LINK NA KOJE MOZETE DA UPLOADIRATE PRINT SCREEN NA KOJI SAM JA PISAO I OBAVESTIO IGRACE ZASTO SAM GA BANOVAO ARKANOVI TIGRI I SAM OBJASNIO DA MOZEM DA BANUJEM SVAKOG IGRACA KOJI MISLIM DA JE CITER I DA POSTIRAM NA FORUM DA SE ZNA ZASTO JE BANOVAN . . . .PA NIGHTRUNER ME UHVATIO SA PRINT DA SAM JA PISAO DA SMIJEM BANOVATI SVE STO MISLIM DA JE CITER,PA SEA VIDETE Smile ETO I TO JE NA SLICI.

http://www.megaupload.com/?d=UPFXX6ZW

UPLOADIRAJTE SICI I VIDETE STA JE BILO Smile

OVO SAM DOBIO OD NEGOV PRIJATELJ KOI MI REKAO DA JA NIGNTRUNER SNIMA MENE I CE DA POSTIRA NA FORUM KAKO JA TO RADIO ITD

pOz OD MENE I VIDETE KAKVI SVE IMA LJUDI NA ZEMLJU Sad
Na vrh Go down
Sead




Broj komentara : 19
Points : 15
Reputation : -11
Join date : 2009-06-21

EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO   EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO Icon_minitimeWed Jul 29, 2009 11:35 pm

Ma nemojte mi dirat Lidera.
On vam je inace med i mlijeko od covjeka i igraca na cs.
ma mrsh u pm!!!!!!!!!!1
Na vrh Go down
Ben!to |Pg.

Ben!to |Pg.


Scorpio Broj komentara : 21
Points : 27
Reputation : 0
Join date : 2009-07-16
Age : 29
Mjesto : BiH,Zenica

EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO   EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 2:11 am

Sead (citat):
Ma nemojte mi dirat Lidera.
On vam je inace med i mlijeko od covjeka i igraca na cs.
ma mrsh u pm!!!!!!!!!!1

A jest nam Sead lijepo odgojen...ko da su ga zivotinje odgajale...CEKAJ PA MOZDA I JESU
Na vrh Go down
http://coffee-talk.tk
L I D E R

L I D E R


Virgo Broj komentara : 99
Points : 191
Reputation : 1
Join date : 2009-04-30
Age : 35
Mjesto : Makedonija

EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO   EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO Icon_minitimeFri Jul 31, 2009 2:14 pm

KRAJ !!!!!
Na vrh Go down
Sponsored content





EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO   EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO Icon_minitime

Na vrh Go down
 
EVE STO RABOTAT ADMINITE KOI SU IZGUBILI ADMINSTVO
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Telekabel HQ by telekabel.ba :: Telekabel community :: Diskusije o serveru-
Idi na: